Biuletyn Informacji Publicznej

  • V Festiwal Mikołaja z Koźla - 2 - 4 października 2020 roku
  • V Festiwal Mikołaja z Koźla - 2 - 4 października 2020 roku
  • ZAKSA
  • Twierdza
  • Baszta Montalamberta

Nagrody Prezydenta Miasta - sport

Do 31 stycznia każdego roku można składać wnioski o przyznawanie nagród za wysokie osiągnięcia sportowe. Wnioski o przyznanie nagrody kieruje się do Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle na wzorze stanowiącym załącznik do Uchwały Nr XX/152/15 Rady Miasta Kędzierzyn-Koźle z dnia 29 października 2015 r. w sprawie określenia zasad i trybu przyznawania nagród za wysokie osiągnięcia sportowe oraz rodzaju i wysokości tych nagród, która określa rodzaje oraz szczegółowe zasady i tryb przyznawania nagród dla osób fizycznych osiągających wysokie wyniki sportowe oraz dla trenerów za zasługi wniesione w ich osiągnięcie, a także dla osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej.

Nagrody przyznaje Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle na wniosek:

  1. klubu sportowego zgłaszającego kandydata do nagrody;
  2. kandydata do nagrody (rodzica lub opiekuna prawnego – w przypadku kandydata niepełnoletniego);
  3. instytucji kultury fizycznej;
  4. osób fizycznych;
  5. innych podmiotów związanych z wykonywaniem zadań z zakresu sportu.

Prezydent Miasta może przyznać nagrody z własnej inicjatywy.
Wnioski należy składać w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle lub przesłać pocztą na adres: Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle, ul. Piramowicza 32, 47-200 Kędzierzyn-Koźle, w terminie od 2 do 31 stycznia każdego roku następującego po roku, w którym wysoki wynik sportowy został uzyskany.

Karta opisu procedury w BIP: Przyznawanie nagród Prezydenta Miasta za uzyskanie wysokich wyników sportowych we współzawodnictwie krajowym lub międzynarodowym oraz szczegółowych zasad i trybu ich przyznawania

Nagrody Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle za szczególne osiągnięcia sportowe uzyskane w 2018 roku:

Wręczono okolicznościowe grawertony dla Klubu Sportowego ZAKSA z okazji jubileuszu 25-lecia oraz dla Oddziału Rejonowego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego
z okazji jubileuszu 45-lecia.

Drużynie młodzików Uczniowskiego Klubu Sportowego CAPER wręczono odznaki I-szego Kółka Olimpijskiego przyznane przez Polski Komitet Olimpijski za zdobycie I miejsca
w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w baseballu.

Dyscyplina sportowa - parabadminton:

  1. Bartłomiej Mróz
  2. Denis Grzesiuk
  3. Tomasz Zioło – trener

Dyscyplina sportowa - badminton:

  1. Przemysław Gajda
  2. Dominika Gajda
  3. Julia Prokopczuk
  4. Julia Wójcik
  5. Karol Budny
  6. Dominika Kwaśnik
  7. Mikołaj Szymanowski
  8. Dominik Juhnke
  9. Zuzanna Jankowska
  10. Krzysztof Maślanka – trener
  11. Jarosław Szynol – trener

Dyscyplina sportowa - lekka atletyka:

  1. Jakub Bujak
  2. Alicja Sielska
  3. Andrzej Saczko – trener
  4. Henryk Szymura

Dyscyplina sportowa - zapasy:

  1. Piotr Duk
  2. Bogusław Metel – trener

Dyscyplina sportowa - triathlon:

  1. Ewa Komander

Dyscyplina sportowa - pływanie:

  1. Wiktoria Smętek

Dyscyplina sportowa: baseball:

  1. Kacper Wikloń-Zajko
  2. Marek Smętek
  3. Rafał Smętek
  4. Dominik Seemann
  5. Sebastian Jaglarz
  6. Drużyna młodzików UKS CAPER
  7. Sławomir Smętek – trener

Dyscyplina sportowa: tenis ziemny:

  1. 1. Wiesława Bandurowska

Dyscyplina sportowa: sportowe ratownictwo wodne:

  1. Maciej Leszczyński
  2. Michał Barnuś
  3. Maciej Matyjasek
  4. Zofia Rapiejko
  5. Agata Breitkopf
  6. Aleksandra Lisowska
  7. Bogdan Stańczyk – trener
  8. Jędrzej Janyk – trener
  9. Daria Szydłowska-Smętek – trener
  10. Ewelina Deneka – trener

Dyscyplina sportowa: modelarstwo sportowe:

  1. Jakub Pawelec
  2. Patryk Gebauer
  3. Piotr Stolarek
  4. Piotr Zomb
  5. Paweł Wojtala
  6. Jan Kusz
  7. Michał Nowak
  8. Engelbert Martinus – trener

Nagrody Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle za szczególne osiągnięcia sportowe uzyskane w 2017 roku:

Dyscyplina sportowa - parabadminton:

  1. Bartłomiej Mróz
  2. Denis Grzesiuk
  3. Jakub Sikorski
  4. Tomasz Zioło – trener

Dyscyplina sportowa - badminton:

  1. Karol Budny
  2. Julia Wójcik
  3. Przemysław Gajda
  4. Dominika Gajda
  5. Dominik Juhnke
  6. Dominika Kwaśnik
  7. Julia Prokopczuk
  8. Zuzanna Jankowska
  9. Michał Kaźmierczak
  10. Jarosław Szynol – trener
  11. Krzysztof Maślanka – trener

Dyscyplina sportowa - lekka atletyka:

  1. Jakub Bujak
  2. Andrzej Saczko – trener
  3. Henryk Szymura

Dyscyplina sportowa - zapasy:

  1. Piotr Duk
  2. Mateusz Zybała
  3. Bogusław Metel – trener

Dyscyplina sportowa - baseball:

  1. Rafał Smętek
  2. Marek Smętek
  3. Sławomir Smętek – trener

Dyscyplina sportowa - karate WKF:

  1. Magdalena Lewandowska
  2. Paweł Sucharzewski
  3. Krzysztof Knapik
  4. Paulina Sobol
  5. Aleksander Adamów
  6. Oskar Łuczkiewicz – trener
  7. Pola Łuczkiewicz – trener

Dyscyplina sportowa - piłka siatkowa plażowa:

  1. Mateusz Podborączyński
  2. Adam Lorenc
  3. Adam Rajski
  4. Roland Dembończyk – trener

Dyscyplina sportowa - sportowe ratownictwo wodne:

  1. Michał Sowiżdrzał
  2. Maciej Matyjasek
  3. Maciej Leszczyński
  4. Dominik Ostrowski
  5. Jędrzej Janyk – trener
  6. Piotr Pietrzyk – trener

Dyscyplina sportowa - modelarstwo sportowe:

  1. Andrzej Kukolka
  2. Michał Nowak
  3. Patryk Gebauer
  4. Jan Kusz
  5. Andrzej Kachnowicz
  6. Piotr Stolarek
  7. Tomasz Nowak
  8. Adrian Stolarek
  9. Piotr Zomb
  10. Jakub Pawelec
  11. Jan Stolarek – trener

Nagrody Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle za wysokie osiągnięcia sportowe uzyskane w 2016 roku:

Uhonorowanie okolicznościowym grawertonem za całokształt wieloletniego szkolenia dzieci i młodzieży z Kędzierzyna-Koźla pana Jana Bułkowskiego w dyscyplinie sportowej – lekka atletyka oraz pana Sławomira Smętka w dyscyplinie sportowej – baseball i softball.

Dyscyplina sportowa: Parabadminton

  1. Bartłomiej Mróz
  2. Denis Grzesiuk
  3. Jakub Sikorski
  4. Tomasz Zioło – trener

Dyscyplina sportowa: Badminton

  1. Zuzanna Jankowska
  2. Dominika Kwaśnik
  3. Dominika Gajda
  4. Julia Prokopczuk
  5. Mikołaj Szymanowski
  6. Karol Budny
  7. Sebastian Jaszkiewicz
  8. Laura Nippe
  9. Wiktoria Piechulek
  10. Julia Wójcik
  11. Julia Dzialuk
  12. Filip Prajs
  13. Paweł Dolibóg
  14. Patryk Daroń
  15. Wiktor Zimny
  16. Dawid Herbowski
  17. Dominik Juhnke
  18. Przemysław Gajda
  19. Dominika Supel
  20. Jarosław Szynol - trener
  21. Krzysztof Maślanka - trener

Dyscyplina sportowa: Zapasy

  1. Piotr Duk – po raz pierwszy w historii Kędzierzyna-Koźla – III miejsce Mistrzostwach Polski Seniorów w Zgierzu (styl klasyczny 80 kg)
  2. Mateusz Zybała
  3. Bogusław Metel - trener
  4. Marian Balon – trener

Dyscyplina sportowa: karate

  1. Krzysztof Knapik
  2. Paulina Sobol
  3. Magdalena Lewandowska
  4. Bogumiła Placek
  5. Dominik Foltyn
  6. Paweł Sucharzewski
  7. Aleksander Adamów
  8. Oskar Łuczkiewicz – trener

Dyscyplina sportowa: Pływanie

  1. Mikołaj Kempa

Dyscyplina sportowa: Lekka atletyka

  1. Mateusz Kocot
  2. Andrzej Saczko - trener

Dyscyplina sportowa: tenis ziemny

  1. Wiesława Bandurowska
  2. Xenia Lipiec

Dyscyplina sportowa: baseball

  1. Drużyna Dzieci Uczniowskiego Klubu Sportowego „Caper
  2. Sławomir Smętek

Dyscyplina sportowa: ratownictwo wodne

  1. Gabriela Smolińska
  2. Krzysztof Roegner
  3. Aleksandra Lisowska
  4. Jędrzej Janyk – trener

Weterani:

  1. Stanisław Zajfert – dyscyplina - triathlon
  2. Piotr Wilk - dyscyplina - tenis stołowy
  3. Mieczysław Majer - dyscyplina - lekka atletyka - biegi długo – i średniodystansowe
  4. Henryk Szymura - dyscyplina - lekka atletyka, bieg przez płotki oraz bieg na 200 m

Dyscyplina sportowa: modelarstwo

  1. Jakub Pawelec
  2. Mateusz Jędrzejewski
  3. Andrzej Kachnowicz
  4. Andrzej Kukolka
  5. Michał Nowak
  6. Patryk Gebauer
  7. Jan Kusz
  8. Krzysztof Woźniak
  9. Piotr Stolarek
  10. Tomasz Nowak
  11. Adrian Stolarek
  12. Piotr Zomb
  13. Jerzy Czerniachowski – trener
  14. Engelbert Martinus- trener
  15. Jan Stolarek - trener

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Najbliższe wydarzenie

Brak nadchodzących wydarzeń

Brak nadchodzących wydarzeń

Pokaż panel załatw sprawę
Pokaż panel Facebook
Pokaż panel YouTube
Show Instagram panel