Biuletyn Informacji Publicznej

Wernisaż inny niż wszystkie

21.06
Wernisaż inny niż wszystkie

Nie raz chciałoby się spojrzeć na coś oczami dziecka. Okazuje się, że to nie tylko możliwe, ale i całkiem proste. Dzięki konkursowi zorganizowanemu przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 15 mogliśmy zobaczyć Kędzierzyn-Koźle, tak jak widzą go najmłodsi mieszkańcy… w obiektywach swoich aparatów.

Na wernisażu wieńczącym konkurs pojawiły się zdjęcia wielu miejsc, prezentujących różne zakątki w mieście. Młodzi fotografowie uchwycili to, co dla nich w Kędzierzynie-Koźlu jest ważne, piękne, bliskie, intrygujące.

Jury stanęło przed trudnym zadaniem oceny walorów estetycznych prac i wyłonieniu tej najlepszej. Tego niełatwego zadania podjęli się m.in. dyrektor szkoły Lidia Stanisławska, przewodniczący Rady Miasta Ireneusz Wiśniewski, kierownik Wydziału Oświaty i Wychowania Bożena Jankowska, przewodnicząca Rady Osiedla Kłodnica Dorota Tomala, przewodniczący Rady Rodziców Damian Nowak oraz autor słynnego kędzierzyńskiego muralu Piotr Piłka. I tak pierwszą nagrodę w konkursie przyznano Zuzannie Hejduk, druga przypadła w udziale Piotrowi Wójcikowi, a trzecie miejsce zdobył Oliwier Kapelan. Zdjęcia laureatów można podziwiać na szkolnym korytarzu do końca tygodnia.

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Najbliższe wydarzenie

Brak nadchodzących wydarzeń

Brak nadchodzących wydarzeń

Pokaż panel załatw sprawę
Pokaż panel Facebook
Pokaż panel YouTube
Show Instagram panel