Biuletyn Informacji Publicznej

  • III Festiwal Mikołaja z Koźla - 5 - 7 października 2018 roku
  • ZAKSA
  • Twierdza
  • Baszta Montalamberta

Nagrody Prezydenta Miasta - kultura i sztuka

Do 31 stycznia każdego roku można składać wnioski o przyznawanie nagród za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Wnioski o przyznanie nagrody kieruje się do Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle na wzorze stanowiącym załącznik do Uchwały Nr IX/111/11 Rady Miasta Kędzierzyn-Koźle z dnia 30 maja 2011 r. w sprawie przyjęcia regulaminu określającego zasady i tryb przyznawania nagród za szczególne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury oraz wysokości tych nagród.

Nagrody przyznaje Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle z własnej inicjatywy lub na wniosek:

  1. właściwej komisji Rady Miasta Kędzierzyn-Koźle,
  2. instytucji kultury,
  3. związków i stowarzyszeń zawodowych, twórczych i kulturalnych działających na terenie gminy Kędzierzyn-Koźle,
  4. szkół,
  5. innych jednostek organizacyjnych, których statutowy zakres merytoryczny obejmuje zadania w dziedzinie upowszechniania kultury i sztuki,
  6. mieszkańców gminy Kędzierzyn-Koźle.

Wnioski o przyznanie nagrody Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle, składa się do 31 stycznia każdego roku w wydziale Urzędu Miasta Kędzierzyn- Koźle właściwym do spraw kultury.

Karta opisu procedury w BIP: Przyznawanie nagród Prezydenta Miasta za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury

Nagrody Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury za rok 2016 oraz za całokształt działalności:

1. Nagrody za całokształt działalności:

  1. Zbigniew Kowalski.
  2. Kozielskie Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej w Kędzierzynie-Koźlu.
  3. Publiczne Przedszkole Nr 18, Przegląd Teatralny „Teatromania Przedszkolaka”.

2. Nagrody za szczególne osiągnięcia – 2016 rok

w dziedzinie muzyki:

  1. Adam Wołkowski
  2. Chór „Echo Kresów”
  3. Krzysztof Ligenza
  4. Młodzieżowa Orkiestra Dęta Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej w Kędzierzynie-Koźlu
  5. Jolanta Stefaniak

w dziedzinie tańca towarzyskiego:

  1. Julia Kolińska
  2. Michał Domiański
  3. Agata Breitkopf
  4. Piotr Wojaczek
  5. Marek Trzemżalski

w dziedzinie upowszechniania tańca zespołowego

  1. Zespół Tańca Nowoczesnego FLESZ

w dziedzinie malarstwa

  1. Sebastian Huczyński

w dziedzinie teatru

  1. Teatr Ludzi Pracujących

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
Events of the day 1 Grudzień 2018 (sobota)
Events of the day 2 Grudzień 2018 (niedziela)
Events of the day 3 Grudzień 2018 (poniedziałek)
Events of the day 4 Grudzień 2018 (wtorek)
Events of the day 5 Grudzień 2018 (środa)
Events of the day 6 Grudzień 2018 (czwartek)
Events of the day 7 Grudzień 2018 (piątek)
Events of the day 8 Grudzień 2018 (sobota)
Events of the day 9 Grudzień 2018 (niedziela)
Events of the day 10 Grudzień 2018 (poniedziałek)
Events of the day 11 Grudzień 2018 (wtorek)
Events of the day 12 Grudzień 2018 (środa)
Events of the day 13 Grudzień 2018 (czwartek)
Events of the day 14 Grudzień 2018 (piątek)
Events of the day 15 Grudzień 2018 (sobota)
Events of the day 16 Grudzień 2018 (niedziela)
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pokaż panel Facebook
Pokaż panel YouTube
Pokaż panel Twitter