Biuletyn Informacji Publicznej

Bądź zawzięty jak Kozioł

23.06.
Bądź zawzięty jak Kozioł

Wilcze doły, wirujące ringi, wiszący most oraz przeprawa przez rzekę. Między innymi takie atrakcje czekają na uczestników i kibiców pierwszego biegu OCR organizowanego w Kędzierzynie-Koźlu. Śmiałkowie zmierzą się na dystansie ponad 5 kilometrów na którym organizatorzy rozmieszczą kilkanaście przeszkód.

- Zawodnicy wystartują w czterech kategoriach: Elita, Open, For fun oraz Kids – mówi Katarzyna Szarek z działu organizacji imprez sportowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Turystyki w Kędzierzynie-Koźlu. – Dla zaprawionych w bojach i dobrze przygotowanych zawodników mamy serię Elita, natomiast dla tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z biegami przeszkodowymi polecam serię Open i For Fun. 

Start i metę biegu przeszkodowego pod nazwą „Zawzięty Kozioł” zaplanowano w sławięcickim parku 21 sierpnia 2022 r. W zawodach będą mogły wziąć udział także dzieci na specjalnie dla nich przygotowanym mini torze przeszkód. Zapisy do zawodów dostępne pod linkiem: https://time-sport.pl/bieg/6919?fbclid=IwAR2WJvlnNGI7qX-4Df6vCFB_LbVET0liEbwhvE4BDH3OrSzc0AeHnzjLouU. Więcej szczegółów na temat tego wydarzenia na stronach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Show settle the matter panel
Show Facebook panel
Show YouTube panel
Show Instagram panel