Biuletyn Informacji Publicznej

Relacje z wczasów nadmorskich

Biuro Zarządu Rejonowego Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów, który skupia w swoich szeregach prawie ponad 1000 seniorów, którzy boją się ponownego zamknięcia ich w domach, pragną kontaktu z bliskimi, przyjaciółmi, koleżankami, brakuje im też spotkań okolicznościowych, zabaw i wielu innych rzeczy potrzebnych do normalnego życia.

W związku z powyższym  biuro zarządu organizuje już od miesiąca maja wyjazdu na wczasy wypoczynkowo-turystyczne,  wczasy rehabilitacyjne, które zapewniają miłe spędzenia czasu, poznanie nowych przyjaciół, spotkania biesiadne przy ognisku gdzie można było pośpiewać, spacery, potańcówki a przede wszystkim kontakt z drugim człowiekiem a to sprzyjało integracji seniorów.

W miesiącu maju i czerwcu  odbyły się 3 tygodniowe  wczasy do Łaz oraz 11 dniowe wczasy do Grzybowa są to nadmorskie turystyczne miejscowości.

W czerwcu po raz pierwszy zorganizowano wczasy wypoczynkowo-rekreacyjne do Bęsiej /Warmia/, gdzie w programie były 2 wycieczki do Reszla,  Sw. Lipki, Gierłoż - była kwatera Hitlera i do Olsztyna stolicy Warmi i Mazur.

Wszyscy wrócili zdrowi, wypoczęci, opaleni, zadowolenie z pobytów wypoczynkowych.

Show settle the matter panel
Show Facebook panel
Show YouTube panel
Show Instagram panel