Biuletyn Informacji Publicznej

Wczasy w Ustroniu Morskim Dom wczasowy Janosik II od 16.08-28.08.2020r

Zarząd Rejonowy PZER i I w Koźlu mając na uwadze  bezpieczeństwo i zdrowie  seniorów ,podjął decyzję,iż w bieżącym roku częściowo ograniczymy  wyjazdy wakacyjne z założonego planu na rok 2020r.

Zgodnie z oczekiwaniami seniorów naszego oddziału grupa w ilości 22 osób  w m-cu sierpniu br wyjechała na wczasy  do Ustronia  Morskiego. Pogoda  dopisywała,seniorzy korzystali z walorów  nadmorskiego klimatu, plażowali,spacerowali. W trakcie pobytu  zostało zorganizowane  ognisko z pieczeniem kiełbasek przy muzyce  z nagraniami melodii z lat naszej młodości. W drugiej połowie tygodnia  z uwagi  na pogorszenie  pogody zorganizowano potańcówkę z zachowaniem zasad  wynikające z panującej epidemii. Przy lampce wina ,kawy i ciasta bawili się  seniorzy do późnego wieczoru.

W imieniu naszej grupy seniorów  przewodnicząca  związku  Lidia Śliwińska Kraus złożyła podziękowanie  dla przemiłych gospodarzy   za mile spędzony czas seniorów w ośrodku , za miłą atmosferę , podziękowanie  dla obsługi i dobre posiłki.

Show settle the matter panel
Show Facebook panel
Show YouTube panel
Show Instagram panel