Biuletyn Informacji Publicznej

Dla inwestora

Centrum Obsługi Inwestora

ul. Wojska Polskiego 16F
47-220 Kędzierzyn-Koźle
tel.: +48 (77) 488 62 15
www: www.kkpp.pl
e-mail: biuro@kkpp.pl

Kędzierzyn-Koźle stawia na rozwój w każdej sferze życia: gospodarczy, ekonomiczny, społeczny. Istnieje ku temu szeroki wachlarz możliwości. W końcu jesteśmy Miastem Możliwości.

Nie ma wątpliwości, że Kędzierzyn-Koźle charakteryzuje się przemysłową tradycją. Wiele firm ulokowało się właśnie tutaj. Na terenie gminy znajdują się jedne z największych polskich przedsiębiorstw branży chemicznej, ale nie tylko. Są to m.in.: Grupa Azoty ZAK , Brenntag Polska, ICSO, Damen Shipyards, Cewe Color, Famet, Air Products, KOFAMA Koźle, MARMA Polskie Folie. Nie bali się zainwestować w Kędzierzynie-Koźlu Niemcy, Brytyjczycy, Holendrzy, Grecy i Chińczycy. Swój potencjał na doskonale przygotowanych terenach inwestycyjnych postanowili rozwijać kolejni duzi przedstawiciele świata biznesu. Na Polu Południowym nowoczesne zakłady wybudują EKO-OKNA S.A., Foosung Poland czy EMKA S.A. Z nami każdy poczuje chemię do rozwoju.

Przedsiębiorcy znajdą wsparcie w urzędzie miasta oraz gminnych jednostkach organizacyjnych.  W celu zapewnienia przedsiębiorcom korzystnych warunków funkcjonowania i inwestowania utworzone zostały Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy oraz Kędzierzyńsko-Kozielski Inkubator Przedsiębiorczości.

Bliskość zakładów przemysłowych oraz rozbudowana sieć szkół średnich i zawodowych o różnych specjalnościach czynią z nas nie tylko regionalne centrum przemysłowe, ale również edukacyjne.

Kędzierzyn-Koźle jest idealnym miejscem dla wszystkich inwestorów. Wystarczy dobry plan, a wspólnie z urzędem miasta i Kędzierzyńsko-Kozielskim Parkiem Przemysłowym można zrealizować każde przedsięwzięcie.

Show settle the matter panel
Show Facebook panel
Show YouTube panel
Show Instagram panel