Biuletyn Informacji Publicznej

Będą się uczyć prawa, finansów i księgowości

08.02.
Będą się uczyć prawa, finansów i księgowości

Organizacje pozarządowe będą się szkolić. Dzięki wykładom i prelekcjom przygotowywanym w ramach projektu „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu” zagłębią się w tajniki, prawa, finansów i księgowości. Zdobyta wiedza pozwoli im jeszcze skuteczniej działać na rzecz społeczności lokalnej.

Szkolenia zorganizuje Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu funkcjonujące przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Wykłady, które będą odbywać się w lutym i w marcu obejmą między innymi zagadnienia z praw wolontariusza, komunikacji i pozyskiwania pieniędzy unijnych. Spotkania będą miały na celu także rozwój umiejętności, poznanie skutecznych praktyk i metod aktywności społecznej oraz nawiązanie kontaktów z ludźmi ze środowiska Trzeciego Sektora. Wykłady dla NGO działających na terenie Kędzierzyna-Koźla będą odbywać się bezpłatne, a ukończenie kursów zaświadczone zostanie certyfikatami.

Więcej informacji na ten temat można uzyskać pod nr tel. 77 483 78 79, wewnętrzny 408.

Zadanie realizowane w ramach projektu „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego”. Projekt jest współfinansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021, Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021 oraz w 15% z budżetu państwa w ramach Programu "Rozwój Lokalny".

Show settle the matter panel
Show Facebook panel
Show YouTube panel
Show Instagram panel