2014-10-31

Zniżki dla rodzin wielodzietnych w Leclercu

Przedsiębiorstwo E.Leclerc przystąpiło do programu „Dla Rodziny Trzy Plus”. To dobra wiadomość dla korzystających z programu zniżek rodzin wielodzietnych.

2014-10-29

Zdobądź pieniądze na realizację własnej inicjatywy

Fundacja RIAD realizuje Miejski Program Regrantingowy na rok 2014, który jest finansowany ze środków Gminy Kędzierzyn-Koźle w formie wspierania realizacji zadania publicznego.

2014-10-29

Goście z Wieruszowa i Niemiec w mieszkaniach chronionych

Dzisiaj gmina Kędzierzyn-Koźle będzie gościć przedstawicieli władz gminy, Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Stowarzyszenia Integracyjnego „Klub Otwartych Serc” z Wieruszowa oraz Martinshof Rothenburg Diakoniewerk z Rothenburga.

2014-10-23

Motocykliści pomogą Patrycji

W maju Kędzierzyn-Koźle zelektryzowała informacja o wypadku na ul. Wojska Polskiego. W zderzeniu samochodu z motocyklem ogromne obrażenia odniosła pasażerka jednośladu. Patrycji udało się przetrwać najgorsze, ale rehabilitacja będzie długa i kosztowna. Z pomocą chcą jej przyjść inni użytkownicy dróg.

2014-10-23

Sportowy weekend w Azotach

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych uczniów i ich rodzinom postanowiliśmy we współpracy z MOVE Week Poland i Radą Osiedla Azoty zorganizować w Zespole Szkół Miejskich nr 5 w Kędzierzynie Koźlu wydarzenie sportowe ,,Ja i moja rodzina na sportowo”.